Q&A

Jak najbardziej, kontrole straży pożarnej i nadzoru budowlanego wykazały, że nie stwarzamy zagrożenia dla zdrowia i życia naszych graczy. Więcej informacji w zakładce “bezpieczeństwo”: https://exit19.pl/bezpieczenstwo-w-exit19/
Category: q
Dysponujemy kilkoma pokojami, dzięki czemu nawet duża grupa może zagrać u nas jednocześnie, a w celu ustalenia szczegółów wyślij do nas zapytanie na adres mailowy: kontakt@exit19.pl
Category: q
Nie martwcie się, Mistrz lub Mistrzyni gry służą pomocą i będą na Was czekać.
Category: q
Ze względu na Wasz komfort i bezpieczeństwo maksymalna ilość graczy nie podlega zmianie bez względu na okoliczności.
Category: q
Nasze pokoje przystosowane dla graczy angielskojęzycznych, lub są niezależne językowo, a każda Mistrzyni lub Mistrz Gry wytłumaczy zasady po angielsku.
Category: q
W niektórych pokojach dym (w 100% bezpieczny!), migające światła, niewielkie przejśia, schody, czy nagłe głośne dźwięki mogą być nieodpowiednie dla kobiet w ciąży, ale nie niebezpieczne. Jeśli przyszła mama mimo to zdecyduje się na grę, to obsługa dołoży wszelkich starań, aby czuła się ona u nas komfortowo.
Category: q
Jak najbardziej! Dzieci najlepiej bawią się w naszym pokoju “Klątwa Skarbu Majów”, ale to Ty znasz swoje dziecko i sam zdecydujesz czy będzie się komfortowo czuło w pokoju. Możemy jedynie odradzić zabierania dzieci do pokoi “Obłęd” i “Zdrada w Breslau”.
Category: q
Bardzo prosimy o przyjście punktualnie na godzinę, na którą zarezerwowaliście pokój.
Category: q
Zabierzcie dobry humor i wygodne ubranie (szpilki lub elegancka biała koszula nie są najlepszym strojem na zabawę w escape roomie), a resztę potrzebnych akcesoriów dostaniecie od nas.
Category: q

Load More

Kontakt

ODDZIAŁ 1: UL. OFIAR OŚWIĘCIMSKICH 19, WROCŁAW
ZOBACZ NA MAPIE

ODDZIAŁ 2: UL. PAWŁA WŁODKOWICA 21/2, WROCŁAW
ZOBACZ NA MAPIE

captcha