Czy gra w exit19.pl jest bezpieczna?
Jak najbardziej, kontrole straży pożarnej i nadzoru budowlanego wykazały, że nie stwarzamy zagrożenia dla zdrowia i życia naszych graczy. Więcej informacji w zakładce Bezpieczeństwo w exit19

Chcemy zorganizować wyjście integracyjne dla naszej firmy. Jak możemy to zrobić?
Dysponujemy kilkoma pokojami, dzięki czemu nawet duża grupa może zagrać u nas jednocześnie, a w celu ustalenia szczegółów wyślij do nas zapytanie.

Co jeśli nie uda nam się wyjść w czasie?
Nie martwcie się, Mistrz lub Mistrzyni gry służą pomocą i będą na Was czekać.

Czy w pokoju może zagrać więcej niż ilość graczy podana w opisie pokoju?
Ze względu na Wasz komfort i bezpieczeństwo maksymalna ilość graczy nie podlega zmianie bez względu na okoliczności.

Czy pokoje są przystosowane dla graczy angielskojęzycznych?
Nasze pokoje przystosowane dla graczy angielskojęzycznych, lub są niezależne językowo, a każda Mistrzyni lub Mistrz Gry wytłumaczy zasady po angielsku.

Jestem w ciąży – czy mogę zagrać w escape roomie?
W niektórych pokojach dym (w 100% bezpieczny!), migające światła, niewielkie przejśia, schody, czy nagłe głośne dźwięki mogą być nieodpowiednie dla kobiet w ciąży, ale nie niebezpieczne. Jeśli przyszła mama mimo to zdecyduje się na grę, to obsługa dołoży wszelkich starań, aby czuła się ona u nas komfortowo.

Czy możemy przyjść z dziećmi?
Jak najbardziej! Dzieci najlepiej bawią się w naszym pokoju “Klątwa Skarbu Majów”, ale to Ty znasz swoje dziecko i sam zdecydujesz czy będzie się komfortowo czuło w pokoju. Możemy jedynie odradzić zabierania dzieci do pokoi “Obłęd” i “Zdrada w Breslau”.

O ile wcześniej przed grą powinniśmy się zjawić?
Bardzo prosimy o przyjście punktualnie na godzinę, na którą zarezerwowaliście pokój.

Jak powinniśmy przygotować się do gry?
Zabierzcie dobry humor i wygodne ubranie (szpilki lub elegancka biała koszula nie są najlepszym strojem na zabawę w escape roomie), a resztę potrzebnych akcesoriów dostaniecie od nas.