Prison Escape

Już od 191 zł za grupę Najniższy koszt za grupę
Stopień trudności:
2-4 graczy
60 minut
dowolny język
12+
#Przygoda #Adrenalina #Emocje

Nordkapp. Najcięższe więzienie świata o fatalnej reputacji dumnie stoi na najbardziej wysuniętym na północ klifie Norwegii. Zniszczony budynek z grubymi tytanowymi kratami w oknach oraz wysokim na trzy piętra murem pokrytym drutem kolczastym. Stąd nikt nie uciekł. Przy Nordkapp nawet Guantanamo czy Alcatraz wydają się być przytulnymi hotelami. Gdy tu trafisz, wiedz że Twoja wolność właśnie się skończyła. Na zawsze.

 

I właśnie teraz odbędzie się tu specjalny apel z okazji 100-lecia tego piekielnego miejsca. Może to właśnie ten jeden jedyny moment w całej historii Nordkapp, aby spróbować uciec? Strażnicy już zbierają się na dziedzińcu. Czasu jest niewiele, za godzinę bowiem wszyscy wrócą już na swoje stanowiska, a Nordkapp zacznie pisać kolejny czarny rozdział swego istnienia…
Po tylu latach spędzonych w karcerze umieszczonym na końcu Bloku E, znasz jego każdy centymetr. To może być kluczowe, gdy członkowie Twojego gangu podejmą próbę dostania się do środka i uwolnienia pierwszego więźnia od 1920 roku.

 

„Prison Escape” to wyjątkowy escape room, a właściwie „enter room”. To ciekawostka w repertuarze Exit19.pl, dostępna wyłącznie poprzez bezpośrednie rezerwacje z naszej strony. „Prison Escape” to przede wszystkim możliwość zmierzenia się z piekielnie trudnym zadaniem półfinałowym Poland Escape 2018! Podczas Mistrzostw Polski tylko dwie spośród dziesięciu grup uwolniły swojego partnera. To zadanie wymaga najwyższego poziomu współpracy i interakcji. Każda para oczu i rąk jest na wagę złota, bo czas upływa nieubłaganie, a presja i adrenalina rośnie z każdą sekundą!

 

Sprawdźcie się w jednym z najtrudniejszych wyzwań w historii Poland Escape i porównajcie swoje wyniki z uczestnikami Mistrzostw!

Cennik (Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 19)

Od 191 zł do 231 zł* - godziny poranne w tygodniu
Od 201 zł do 241 zł* - godziny popołudniowe w tygodniu
Od 211 zł do 261 zł* - weekendy (piątek od 15:00, sobota, niedziela)
*zależne od liczby uczestników

Sprawdź nasz regulamin i zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zobacz wideo
Zobacz galerię zdjęć

Zarezerwuj termin dla siebie

Wybierz lokalizację:

Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 19

U nas zapłacisz gotówką lub kartą

Mastercard | VISA | Maestro

W czym możemy ci jeszcze pomóc?

Zadzwoń: +48 600 407 862 (Ofiar Oświęcimskich 19),
+48 780 647 805 (Pawła Włodkowica 21)
lub skorzystaj z formularza kontaktowego: