Tożsamość

TOŻSAMOŚĆ900x506-3 900x506-4 900x506-5

Niedaleka przyszłość. Świat ogarnęła wojna, deprawacja i zabójcze plagi. Wszelkie zasady przestały obowiązywać, panuje tu właściwie tylko jedno prawo – prawo do walki o przeżycie. Przy próbie ucieczki ze strefy wroga zostaliście uwięzieni w śmiertelnej pułapce. Kilka metrów pod ziemią. Macie zaledwie godzinę, by przetrwać, uwolnić swojego przywódcę i nawiązać kontakt z oddziałami elitarnych jednostek specjalnych, które próbują zaprowadzić porządek w mieście. Jesteście zdani wyłącznie na siebie. Aby przeżyć, musicie ściśle ze sobą współpracować oraz potwierdzić swoją tożsamość. Inaczej ratunek nie nadejdzie…

Pokój nie zawiera kłódek ani zamków. Nie jest wskazany dla osób z epilepsją oraz klaustrofobią.

#Adrenalina #Napięcie #Klimat

CZAS GRY W ESCAPE ROOM: 60 minut
JĘZYK GRY: PL, ENG, DE
GRUPA: 2-4 osób

CENY:
111 PLN – godziny poranne w tygodniu
131 PLN – godziny popołudniowe w tygodniu
151 PLN – godziny popołudniowe w piątek i w weekend

ZAREZERWUJ TERAZ!
ZAKUP VOUCHER PREZENTOWY

 

 

laur

 

„Exit19 bardzo długo kazało czekać na swój kolejny pokój, jednak ten czas w pełni wynagradza nam zabawa w trakcie tego scenariusza. Rozgrywka w Tożsamości jest przygotowana zarówno dla grup początkujących jak i doświadczonych. W tym pokoju chodzi po prostu o przeżycie.

Ciekawostką jest fakt, że w trakcie gry nie mamy kontaktu z obsługą, tylko gramy z samym pokojem. To on wie na jakim etapie gry jesteśmy i jaką ma nam dać podpowiedź. W środku nie uświadczycie żadnej kłódki a zastosowane rozwiązania elektroniczne nie raz zaskoczą. Mimo że pomieszczenie przeznaczone do rozgrywki nie jest za wielkie, całkiem komfortowo może w nim grać 4 osobowa grupa.

Polecamy wszystkim, którzy chcą być na czasie i zobaczyć jak wygląda aktualna moda w escape roomach.”
Autorzy serwisu LockMe.pl

 

PRZECZYTAJ REGULAMIN UCZESTNICTWA W GRZESOCIAL MEDIAOPINIE O POKOJU

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *