Eventy firmowe

Jesteście zmęczeni na samą myśl o kolejnej nudnej integracyjnej imprezie firmowej? EXIT19.PL oferuje idealne scenariusze i rozgrywki, łączące zabawę z formami integracji z zakresu team building. Oferujemy kompleksową obsługę firm.

Podczas trzygodzinnego spotkania mogą u nas zagrać 82 osoby (ta liczba się jednak cały czas zwiększa wraz z premierami naszych kolejnych pokojów). Chętnie też współpracujemy z innymi i sprawdzonymi Escape Roomami we Wrocławiu, dlatego, jeśli zechcecie bawić się bardziej liczną grupą, uczestnicy waszych spotkań mogą grać jednocześnie w kilku różnych punktach w okolicy wrocławskiego rynku.

Do tej pory bawili się u nas pracownicy, a nierzadko także Zarządy takich firm jak m.in.

 

 

16 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 logo1

 

 

Exit19.pl niemal rodzinnie współpracuje ze słynną wrocławską “Szklarnią”, jednym z najbardziej stylowych i klimatycznych klubów w mieście. “Szklarnia” mieści się dokładnie nad naszymi pokojami, przez co ofertę eventów firmowych możemy rozszerzyć także o imprezy integracyjne lub szkoleniowe (rozgrywki w escape rooms połączone z coachingiem lub po prostu zwykłym firmowym spotkaniem towarzyskim). “Szklarnia” zapewnia pełny catering, alkohole, a przede wszystkim doskonałą zabawę w wyjątkowym miejscu i z wyjątkowymi barmanami!

 

fb

 

 

 

Wystawiamy fakturę VAT.
Możliwość płatności kartą oraz przelewem.
Prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty:
kontakt@exit19.pl, tel. +48 600 407 862

Kontakt

ODDZIAŁ 1: UL. OFIAR OŚWIĘCIMSKICH 19, WROCŁAW
ZOBACZ NA MAPIE

ODDZIAŁ 2: UL. PAWŁA WŁODKOWICA 21/2, WROCŁAW
ZOBACZ NA MAPIE

captcha